veggiescore
Şehirler

Ottignies-Louvain-la-Neuve

77 mekandan 30 menü okundu.

Burada canın ne çekiyor?

Mutfaklar: Belgian (14), French (8), Italian (5), Middle Eastern (4), pizzeria (4), Lebanese (3), sushi (3), burger joint (3), Japanese (3), café (2), Mexican (2), vegetarian restaurant (1)

Sıralama

Önce yorumu olanlar, sonra dosya tamamlanma oranına göre. Sadece menüsü okunan mekanlar.

  1. 1Brasserie de L'Esplanade - Ottignies-Louvain-la-Neuve, Place de l'AccueilBelgianhenüz yorum yokveggie 56€€
  2. 2La Table Du Marché - Ottignies-Louvain-la-Neuve, AgoraLebanese, Middle Eastern, Moroccanhenüz yorum yokveggie 96
  3. 3Le Coup de Coeur - Ottignies-Louvain-la-Neuve, Espace du Coeur de VilleBelgian, Frenchhenüz yorum yok€€
  4. 4Taki MakiJapanese, sushihenüz yorum yok
  5. 5Le Cambridgehenüz yorum yok€€
  6. 6Il Doge - Ottignies-Louvain-la-Neuve, AgoraItalian, pizzeriahenüz yorum yokveggie 73€€
  7. 7Nulle Part Ailleurs - Ottignies-Louvain-la-Neuve, Grand-RueBelgian, Frenchhenüz yorum yokveggie 52€€
  8. 8Cellule Sush'Japanese, sushihenüz yorum yokveggie 62
  9. 9Pasta Follie'sItalianhenüz yorum yokveggie 83€€
  10. 10RabelaisFrench, Lebanese, Middle Easternhenüz yorum yokveggie 74€€
  11. 11Brasserie - Ottignies-Louvain-la-Neuve, Av. Georges LemaitreBelgianhenüz yorum yokveggie 59€€
  12. 12Patapouf L-L-NItalian, pizzeriahenüz yorum yokveggie 70
  13. 13La Table LBelgianhenüz yorum yokveggie 10€€€€
  14. 14CecilaBelgian, Frenchhenüz yorum yokveggie 85€€€€
  15. 15Mex - Ottignies-Louvain-la-Neuve, Rue du SablonMexicanhenüz yorum yok
  16. 16Sushi World - Ottignies-Louvain-la-Neuve, Rue CharlemagneJapanese, sushihenüz yorum yok
  17. 17Restaurants Universitaires UCLouvainhenüz yorum yokveggie 73
  18. 18Wasbar - Ottignies-Louvain-la-Neuve, Rue Charlemagnehenüz yorum yokveggie 71€€
  19. 19Green Mango - Ottignies-Louvain-la-Neuve, Pl. des Wallonsburger jointhenüz yorum yokveggie 58
  20. 20Waffle Factory - Ottignies-Louvain-la-Neuve, Rue CharlemagneBelgianhenüz yorum yok

Bu şehirde ara

Ottignies-Louvain-la-Neuve içinde yemek: restoran menüleri · veggiescore